wbijam.pl Wsparcie Kontakt

 

Kalendarz

1664078478
SpyxFamily 13 00 dni 00:00:00 01.10.2022
Opening 02: "Souvenir" by BUMP OF CHICKEN 00 dni 00:00:00 01.10.2022
Drugi ending pierwszej serii 00 dni 00:00:00 01.10.2022
SpyxFamily 12: "Misja 12: Penguin Park" 00 dni 00:00:00 25.06.2022
SpyxFamily 11: "Misja 11: Stella (gwiazdka)" 00 dni 00:00:00 18.06.2022
SpyxFamily 10: "Misja 10: Operacja Zbijak" 00 dni 00:00:00 11.06.2022

Wiadomości dotyczące anime SpyxFamily

[anime] Kolejny zwiastun.

Pojawił się drugi zwiastun drugiej części pierwszej serii anime SpyxFamily (sprawdź), w którego tle można usłyszeć nowy opening: „Souvenir” w wykonaniu kapeli BUMP OF CHICKEN. Premiera sezonu 1 października. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 15.09.2022

[anime] Plakat oraz data premiery.

Pojawiła się ilustracja przewodnia promująca drugą część pierwszego sezonu anime. Zgodnie z zawartymi na niej informacjami, odcinek trzynasty zadebiutuje już 1 października o standardowej godzinie (16:00 czasu polskiego). Zapraszam do komentowania.

Dodano: 28.08.2022

[anime] Zakończenie pierwszej części i zapowiedź drugiej.

Dzisiaj, wraz z odcinkiem dwunastym, żegnamy się na jakiś czas z zakręconą rodzinką Forgerów. Jednak bez obaw, na kontynuację przygód ancymonka i spółki nie przyjdzie nam długo czekać! Nim się obejrzymy, po powrocie z wakacji, od października znów co tydzień będziemy wspólnie wyczekiwać na kolejne odcinki i doskonale bawić się w świecie szpiegów i esperów. Gdy tylko poznamy dokładną datę premiery, natychmiast zamieszczę na stronie stosowne powiadomienie. Zapraszam do komentowania.Na koniec chciałbym Wam serdecznie podziękować za oglądanie serii z moimi napisami, a także zachęcić wszystkich, którzy doceniają moja pracę do wsparcia (przejdź), bym mógł nadal regularnie wydawać dla Was kilka serii anime na sezon. Serdecznie dziękuję i do napisania!

Dodano: 25.06.2022

[anime] SpyxFamily 12: „Misja 12: Penguin Park”.

Już w najbliższą sobotę, 25 czerwca o godzinie 23:00 (16:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 12. odcinek pierwszej serii anime SpyxFamily zatytułowany „Misja 12: Penguin Park”. „Gdy Loid, który jako Zmierzch często pracuje do późna, pewnego dnia wraca do domu, podsłuchuje plotkujące sąsiadki, które podejrzewają go o zaniedbywanie rodziny, a nawet zdradzanie żony! Dla tak wytlawnego spiega oczywistym jest, że podczas działania pod przykrywką nawet najmniejsze wątpliwości otoczenia mogą kosztować go życia. Toteż zamierza jak najszybciej naprawić popełniony błąd i zabrać rodzinę na wycieczkę...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 18.06.2022

[anime] SpyxFamily 11: „Misja 11: Stella (gwiazdka)”.

Już w najbliższą sobotę, 18 czerwca o godzinie 23:00 (16:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 11. odcinek pierwszej serii anime SpyxFamily zatytułowany „Misja 11: Stella (gwiazdka)”. „Mimo wielkiej determinacji, Anyi nie udaje się pokonać Małego Olbrzyma. I, choć jak się później okazuje, plotki o specjalnej naglodzie za zwycięstwo były fałszywe, nie zmienia to faktu, że młodą od awansu do grona uczniów honorowych, Imperial Scali, wciąż dzieli osiem stelli. Nie widząc innych perspektyw na postępy w realizacji planu, Zmierzch zabiera przybraną córkę do szpitala na wolontariat... Nadciąga totalny kataklizm?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 11.06.2022

[anime] SpyxFamily 10: „Misja 10: Operacja Zbijak”.

Już w najbliższą sobotę, 11 czerwca o godzinie 23:00 (16:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 10. odcinek pierwszej serii anime SpyxFamily zatytułowany „Misja 10: Operacja Zbijak”. „Anya kontynuuje naukę w Akademii Eden. Choć o wyróżnienia za wybitne wyniki w nauce jest w psypadku panny esperówny niezwykle trudno, młoda dostaje niezwykłą szansę od losu... za zwycięstwo podczas zawodów na WF-ie będzie można otrzymać stellę. Co więcej, zajęcia ma nadzorować sam pan Eleganto! Niestety w drużynie przeciwnej do boju staje syn głównodowodzącego wojsk lądowych Narodowej Armii Ludowej...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 04.06.2022

[anime] SpyxFamily 09: „Misja 09: dowód miłości”.

Już w najbliższą sobotę, 4 czerwca o godzinie 23:00 (16:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 09. odcinek pierwszej serii anime SpyxFamily zatytułowany „Misja 09: dowód miłości”. „Brat Cierniowej Księżniczki prosi udawane małżeństwo, by udowodnili mu, jak bardzo się kochają, i się pocałowali. I choć początkowo wydaje się, że Zmierzchowi udaje się zwieść agenta tajnej policji, legendalny szpieg o stu twarzach zaczyna mieć podejrzenia, czy aby na pewno Yor nie wie o pracy Yuriego, i przechodzi do działania...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 28.05.2022

[anime] SpyxFamily 08: „Misja 08: kontrwywiadowcza operacja policyjna...”.

Już w najbliższą sobotę, 28 maja o godzinie 23:00 (16:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 08. odcinek pierwszej serii anime SpyxFamily zatytułowany „Misja 08: kontrwywiadowcza operacja policyjna pod przykrywką”. „Gdy wydaje się, że plan zaprzyjaźnienia się z rodziną Desmonda nie ma najmniejszych szans na powodzenie, Loidowi pozostaje przymuszenie Anyi do nauki, co jednak w przypadku tak silnego wstrętu do zdobywania wiedzy tego niesfornego espera nie będzie proste. Co gorsza, o ślubie Zmierzchu z Cierniową Księżniczką dowiaduje się brat pani Forger, który, jak by się mogło wydawać, wykazuje w stosunku do starszej siostry nadmierną, niezdrową troskliwość...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 21.05.2022

[anime] SpyxFamily 07: „Misja 07: drugi syn celem”.

Już w najbliższą sobotę, 21 maja o godzinie 23:00 (16:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 07. odcinek pierwszej serii anime SpyxFamily zatytułowany „Misja 07: drugi syn celem”. „Loid jest w potrzasku! Jeszcze na dobre nie zaczyna się nauka, a jego karta atutowa w drodze do Desmonda, Anya, już zarabia karnego tonitrusa i zraża do siebie syna wpływowego polityka! Jednak legendarny szpieg o stu twarzach nie traci rezonu! Każe młodej pseplosić Damiana, a sam zakrada się do szkoły, by wszystkiego dopilnować...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 14.05.2022

[anime] SpyxFamily 06: „Misja 06: Operacja Przyjaźń”.

Już w najbliższą sobotę, 14 maja o godzinie 23:00 (16:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 06. odcinek pierwszej serii anime SpyxFamily zatytułowany „Misja 06: Operacja Przyjaźń”. „Anya rzutem na taśmę, z listy rezerwowej, dostaje się do elitarnej Akademii Eden, czym przybliża się do realizacji planu ojca oraz ulatowania świata. Niestety, by dostać się na spotkania rodziców, w których uczestniczy również cel Zmierzchu, Desmond, fistaszkowy ancymonek musi zakwalifikować się do grona uczniów honorowych, Imperial Scholar, co będzie piekielnie trudne...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 07.05.2022

[anime] SpyxFamily 05: „Misja 05: świętowanie czy egzaminu oblanie”.

Już w najbliższą sobotę, 7 maja o godzinie 23:00 (16:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 05. odcinek pierwszej serii anime SpyxFamily zatytułowany „Misja 05: świętowanie czy egzaminu oblanie”. „Choć jednemu z egzaminatorów udaje się wyprowadzić Loida z równowagi i rozmowa kwalifikacyjna kończy się małym skandalem, rodzina jest pełna nadziei i z umiarkowanym optymizmem wyczekuje wyników egzaminów. W międzyczasie mała telepatka, Anya, widzi w swojej ulubionej bajce akcję ratunkową Bondmana, który ratuje księżniczkę Honey uwięzioną w zamku...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 30.04.2022

[anime] SpyxFamily 04: „Misja 04: zaliczyć rozmowę kwalifikacyjną”.

Już w najbliższą sobotę, 30 kwietnia o godzinie 23:00 (16:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 04. odcinek pierwszej serii anime SpyxFamily zatytułowany „Misja 04: zaliczyć rozmowę kwalifikacyjną do prestiżowej szkoły”. „Loid oraz Yor, nowożeńcy z obowiązku, muszą dobrze wypaść podczas rozmowy kwalifikacyjnej, by zagwarantować swojej przybranej córce wstęp do elitarnej szkoły, Akademii Eden. Nie zdają sobie jednak sprawy, iż od wejścia na teren szkoły są obserwowani przez miłującego ponad wszystko elegancję człowieka... Czy ta wyjątkowa, cudaczna rodzinka zdoła przekonać do siebie niezwykle surowych egzaminatorów?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 23.04.2022

[anime] SpyxFamily 03: „Misja 03: przygotować się do egzaminu”.

Już w najbliższą sobotę, 23 kwietnia o godzinie 23:00 (16:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 03. odcinek pierwszej serii anime SpyxFamily zatytułowany „Misja 03: przygotować się do egzaminu”. „Loid, zawodowy szpieg, oraz Yor, zabójczyni do wynajęcia, dla obopólnych korzyści postanawiają wziąć ślub, czym uszczęśliwiają żądnego przygód i rozrywki małego ancymonka o nadprzyrodzonych zdolnościach, Anyę. Już na początku czeka ich niezwykle trudna próba – muszą przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, która przybliży agenta do realizacji powierzonego mu planu. Jednak tak córka, jak i matka mają ogromne problemy z przestawieniem się na zachowanie właściwe dla wysokich sfer...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 16.04.2022

[anime] SpyxFamily 02: „Misja 02: obsadzić rolę żony”.

Już w najbliższą sobotę, 16 kwietnia o godzinie 23:00 (16:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 02. odcinek pierwszej serii anime SpyxFamily zatytułowany „Misja 02: obsadzić rolę żony”. „Po niemałych kłopotach i odbiciu Anyi z rąk oponentów, agent Zmierzch realizuje pierwszy etap misji i dziecko kwalifikuje się do kolejnej rundy egzaminu. Jednak ma nią być rozmowa kwalifikacyjna, na którą kandydaci bez żadnych wyjątków mają stawić się z oboma rodzicami. A mama nie istnieje...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 09.04.2022

[anime] Nowy zwiastun z utworami przewodnimi!

Pojawił się kolejny trailer anime SpyxFamily z oficjalnymi utworami przewodnimi w tle, a także zapowiedzią pierwszego odcinka. Opening do serii zatytułowany „Mixed Nuts” wykona Official HiGE DANdism, natomiast ending „Kigeki” zaśpiewa Gen Hoshino. Zapraszam do oglądania tutaj.

Dodano: 18.03.2022

[anime] SpyxFamily 01: „Misja 01: Operacja Strix (sowa)”.

Już w sobotę 9 kwietnia o godzinie 23:00 (16:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 01. odcinek pierwszej serii anime SpyxFamily zatytułowany „Misja 01: Operacja Strix (sowa)”. „Agent Zmierzch, największy szpieg w Westalis, musi przeniknąć do elitarnej prywatnej szkoły. W tym celu przybiera tożsamość psychiatry Loida Forgera, adoptuje osieroconą dziewczynkę i żeni się z pracownicą ratusza. Mężczyzna nie zdaje sobie jednak z czegoś sprawy - jego córka, Anya, jest telepatką, a żona, Yor, zabójczynią. Cała trójka uczy się, jak stać się rodziną, pracując jednocześnie nad wypełnianiem misji Zmierzchu i utrzymaniem pokoju na świecie...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 06.03.2022

[anime] Znana dokładna data premiery!

Anime SpyxFamily zadebiutuje wraz z pierwszym odcinkiem w sobotę 9 kwietnia o godzinie 23:00 (16:00 czasu polskiego). Zapraszam do komentowania.

Dodano: 06.03.2022

[anime] Miesiąc premiery, długość serii potwierdzone!

Podczas wydarzenia na tegorocznej Jump Feście potwierdzono, że anime zadebiutuje już w kwietniu 2022 roku, czyli w sezonie wiosennym! Co więcej, podano długość serii - w jej skład wejdzie około 24-26 odcinków, ale podzielonych na dwa coury (czyli 12-13 epków, 3-6 miesięcy przerwy, kolejne 12-13 epków). Pojawił się również kolejny zwiastun, który jest dostępny tutaj. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 18.12.2021

[anime] Premiera wiosną 2022!

Jak donoszą nieoficjalne, ale pewne źródła, anime SpyXFamily zadebiutuje już wiosną 2022 roku, czyli na początku przyszłego kwietnia! Zapraszam do komentowania.

Dodano: 16.12.2021

[anime] Anime SpyxFamily.

SpyxFamily to anime studiów Clover Works oraz Wit oparte na komediowej mandze akcji Tatsuyi Endou. Agent Zmierzch, największy szpieg w Westalis, musi przeniknąć do elitarnej prywatnej szkoły. W tym celu przybiera tożsamość psychiatry Loida Forgera, adoptuje osieroconą dziewczynkę i żeni się z pracownicą ratusza. Mężczyzna nie zdaje sobie jednak z czegoś sprawy - jego córka, Anya, jest telepatką, a żona, Yor, zabójczynią. Cała trójka uczy się, jak stać się rodziną, pracując jednocześnie nad wypełnianiem misji Zmierzchu i utrzymaniem pokoju na świecie...Na tę chwilę brak danych co do długości pierwszej serii oraz daty premiery anime. Tłumaczenie przygotuje dla Was Oozora z grupy promującej kulturę Dalekiego Wschodu, Twoja Mała Japonia. Byłbym bardzo wdzięczny za wsparcie projektu darowizną, bym mógł nadal wydawać dla Was regularnie kilka serii anime (wsparcie).

Dodano: 14.12.2021
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Mato Seihei no Slave, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Saga Winlandzka, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.