wbijam.pl Wsparcie Kontakt

 

Kalendarz

1685751422
Film kinowy 01: "Code: White" 00 dni 00:00:00 22.12.2023
SpyxFamily II 01: odcinek premierowy drugiej serii nadchodzi ??.10.2023
Opening 03: pierwszy opening drugiej serii nadchodzi ??.10.2023
Ending 03: pierwszy ending drugiej serii nadchodzi ??.10.2023
SpyxFamily 25: "Misja 25: Operacja First Contact" 00 dni 00:00:00 24.12.2022
SpyxFamily 24: "Misja 24: Rola matki i rola żony" 00 dni 00:00:00 17.12.2022
SpyxFamily 23: "Misja 23: Niezachwiana trajektoria" 00 dni 00:00:00 10.12.2022Wiadomości dotyczące anime SpyxFamily

[anime] Znana data premiery filmu i drugiej serii!

Pojawiła się nowa ilustracja przewodnia filmu kinowego SpyxFamily „Code: White”, a wraz z nią data premiery - obraz trafi na duże ekrany w Japonii 22 grudnia tego roku. Wcześniej, bo już na początku października, zadebiutuje natomiast kontynuacja serii telewizyjnej. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 26.03.2023

[anime] Zakończenie pierwszej serii i przyszłość.

Dzisiaj, wraz z odcinkiem dwudziestym piątym, końca dobiegła pierwsza seria opartego na mandze Endou Tatsuyi anime autorstwa studiów Clover Works i Wit Studio, SpyxFamily. Jednak zapowiedziano już drugi sezon, a także film kinowy, które zadebiutują w 2023 roku, więc rozbrat z serią nie potrwa długo. Zachęcam również do oglądania innych tłumaczonych przeze mnie serii (wszystkie tytuły znajdziecie na dole prawego menu). Zapraszam do komentowania.

Dodano: 24.12.2022

[anime] Druga seria oraz film kinowy!

Podczas Jump Festy 2023 potwierdzono, że powstanie druga seria oraz film kinowy anime SpyxFamily. Ich premierę zapowiedziano na przyszły rok. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 18.12.2022

[anime] SpyxFamily 25: „Misja 25: Operacja First Contact”.

Już w najbliższą sobotę, 24 grudnia o godzinie 23:00 (15:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 25. odcinek pierwszej serii anime SpyxFamily zatytułowany „Misja 25: Operacja First Contact”. „Zbliża się gala dla Imperial Scholar oraz rodziców tych uzdolnionych dzieciaków, na którą zaproszeni zostają również ważni oficjele oraz absolwenci Akademii Eden. Nie mogąc liczyć na to, że ancymon szybko zdobędzie osiem stelli, szpieg postanawia w przebraniu udać się do szkoły, by przynajmniej określić zabezpieczenia imprezy czy też przepływ osób. Na miejscu, dzięki pomocy Anyi, nadarza się jednak niespodziewana okazja...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 17.12.2022

[anime] SpyxFamily 24: „Misja 24: Rola matki i rola żony”.

Już w najbliższą sobotę, 17 grudnia o godzinie 23:00 (15:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 24. odcinek pierwszej serii anime SpyxFamily zatytułowany „Misja 24: Rola matki i rola żony. Zakupy z psyjaciółką”. „Agenci Zmierzch i Noc wygrywają podziemny turniej tenisowy, Campbelldon, jednak po odszyfrowaniu znajdującej się na obrazie wskazówki okazuje się, że Papiery Zacharisa nie stanowiły zagrożenia dla pokoju, ale dla małżeństwa pułkownika. Mimo że Fiona chwilowo zaszywa się w górach, by trenować, rzekomo udawane małżeństwo Loida i Yor nadal chwieje się w posadach. Małżonkami, przez nieszczerość wobec siebie, zaczynają targać wątpliwości...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 10.12.2022

[anime] SpyxFamily 23: „Misja 23: Niezachwiana trajektoria”.

Już w najbliższą sobotę, 10 grudnia o godzinie 23:00 (15:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 23. odcinek pierwszej serii anime SpyxFamily zatytułowany „Misja 23: Niezachwiana trajektoria”. „Choć przeciwnicy stosują różne wzmacniające środki, od substancji dopingujących do wspomaganego sprzętu, parze agentów udaje się dojść do finału nielegalnego turnieju, Campbelldonu, gdzie ich przeciwnikami są dzieci olganizatola! Przed nimi najtrudniejsze zadanie, gdyż będą mierzyć się nie tylko z rodzeństwem po drugiej stronie siatki. Czy parze Phony uda się wypełnić misję i zachować pokój na świecie?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 03.12.2022

[anime] SpyxFamily 22: „Misja 22: Podziemny turniej tenisowy...”.

Już w najbliższą sobotę, 3 grudnia o godzinie 23:00 (15:00 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 22. odcinek pierwszej serii anime SpyxFamily zatytułowany „Misja 22: Podziemny turniej tenisowy, Campbelldon”. „Bezwzględna agentka Noc, po uszy zakochana w swoim mistrzu, za wszelką cenę chce odebrać Yor posadę żony Loida. Po wizycie w domu Forgerów szybko nadarza się okazja, by zbliżyć się do ukochanego. Para tajniaków WISE musi zdobyć należący do multimilionera i kolekcjonera dzieł sztuki obraz, na którym zakodowano niebezpieczne dla pokoju informacje. Czy zdołają wygrać turniej tenisa i zakończyć misję sukcesem?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 26.11.2022
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, druga seria, filmy kinowe, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Blue Lock, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jigokuraku, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Mashle, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.