wbijam.pl Wsparcie KontaktSpyxFamily 17 "Misja 17: Operacja Gryf. Fullmetal Lady, kobieta ze stali. Omlet":


Seria: SpyxFamily.
Numer odcinka: 17.
Polski tytuł odcinka: Misja 17: Operacja Gryf. Fullmetal Lady, kobieta ze stali. Omlet.
Japoński tytuł odcinka: ぐりほんさくせんを決行せよ/〈鋼鉄の女(フルメタルレディ)〉/オムライス♡ (gurihon sakusen o kekkou seyo / 〈koutetsu no on'na (furumetaruredi) 〉 / omuraisu ♡).
Data premiery: 29.10.2022.
Czas trwania odcinka: około 25 minut.
Opening: "Souvenir" by BUMP OF CHICKEN.
Ending: "Shikisai" by yama.
Opis odcinka: „Choć pierwsze podejście planu Pies spaliło na panewce, Anya nie ustaje w próbach zwrócenia na siebie uwagi Damiana, by razem ze swoim ojcem dostać się do jego domu i ulatować świat. Kolejna okazja nadarza się bardzo szybko, gdyż na plastyce uczniowie mają stworzyć figurkę zwierzaka, a młoda esperka trafia do jednej grupy z drugim synem rodu Desmond...”.
1685753216
STAN ODCINKA:
Wyniki wyszukiwania plików (pomoc):
Język Typ Serwer Tłumaczenie Link
ONLINE mp4up [TMJ] Oozora oglądaj [HD]
ONLINE cda [TMJ] Oozora oglądaj [FHD + HD + SD]
ONLINE sibnet [TMJ] Oozora oglądaj [HD]
ONLINE d-on [TMJ] Oozora oglądaj [FHD + HD + SD]
ONLINE vk [TMJ] Oozora oglądaj [FHD + HD + SD]
ONLINE mega [TMJ] Oozora oglądaj [FHD]


comments powered by Disqus
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, druga seria, filmy kinowe, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Blue Lock, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jigokuraku, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Mashle, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.